PEŁNE ZANURZENIE

Pierwsze piętro naszej edukacji językowej jest przystosowane dla dzieci od 3. do 7. roku życia. Oznacza to, że rozpoczynając swoją przygodę z nami dopasowujemy poziom i metody przyswajania języka do wieku, umiejętności i możliwości dziecka. Naukę planujemy tak, aby przyswoić ściśle określony materiał, na który składa się stałe poszerzanie zasobu słownictwa w języku angielskim ale także umiejętność budowania zdań i wyrażeń odpowiednich dla danego kontekstu. Wszystkie treści językowe podajemy w przyjazny, zabawny i przede wszystkim radosny sposób tak aby przebywanie w M&M Językowym Domu było dla dzieci niezapomnianym doświadczeniem. Przeczytaj o zapleczu metodycznym i dydaktycznym a także o idei, która przyświeca naszym kursom TUTAJ (TUTAJ – przeniesienie do KURSY DLA DZIECI OD 2. ROKU ŻYCIA).

ILOŚĆ ZAJĘĆ W ROKU

32

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

60 min raz w tygodniu

LICZBA UCZNIÓW W GRUPIE:

8

FORMA ZAJĘĆ

Zajęcia dywanikowe, dzieci zostają pod opieką lektorki

CO ZYSKUJE TWOJE DZIECKO?

  • ukierunkuje  zasoby swojej energii oraz możliwości poznawcze na naukę języka angielskiego
  • pozna i przyswoi określoną ilość słownictwa oraz wyrażeń a także nauczy się samodzielnie i spontaniczne wykorzystywać je w praktyce
  • w twórczy i kreatywny sposób spędzi swój wolny czas w atmosferze wspierającej całościowy jego rozwój
  • zbuduje sieć pozytywnych skojarzeń z językiem angielskim co zaprocentuje w trakcie późniejszej nauki w tradycyjnej szkole.
Kategorie: Kursy