Zajęcia online mają miejsce w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że w praktyce niczym nie różnią się od tych stacjonarnych oprócz miejsca – teraz Twoja pociecha może uczyć się w domu! A także w drodze ze szkoły czy podróży!

Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie ze stabilnym Internetem, kamerką i mikrofonem (zwykły zestaw słuchawkowy sprawdza się idealnie). Jednym kliknięciem ściągasz aplikację, dzięki której będziemy mogli zaprosić Twoje dziecko na zajęcia i już możemy zacząć naszą przygodę z językiem angielskim.

W starszych grupach pracujemy na podręcznikach National Geographic, których używamy także podczas zajęć stacjonarnych, natomiast młodsze dzieciaki pracują na naszym autorskim kursie 4 Steps. A w trakcie zajęć skaczemy, tańczymy, czytamy, słuchamy i przede wszystkim ciągle mówimy!

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA ONLINE?

Dla dzieci od 7 roku życia (lub pierwszej klasy szkoły podstawowej)

ILOŚĆ ZAJĘĆ W ROKU

32

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

60 min raz w tygodniu dla 7-latków oraz 90 min raz w tygodniu dla dzieci od 8. roku życia

LICZBA UCZNIÓW W GRUPIE:

8

FORMA ZAJĘĆ

Zajęcia ONLINE (przez darmową aplikację ZOOM)

CO ZYSKUJE TWOJE DZIECKO?

  • nauczy się planować oraz brać odpowiedzialność za swój rozwój językowy
  • będzie brało udział w nietradycyjnych zajęciach językowych ukierunkowanych na rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych
  • będzie się świetnie bawiło podczas zajęć przeprowadzanych w formie najlepiej dostosowanych do preferencji grupy
  • rozwinie sprawności językowe niezbędne do świadomego używania języka angielskiego
  • będzie brało udział w atrakcyjnych zajęciach językowych w bezpiecznym otoczeniu własnego domu, bez dojazdów i zbędnego pośpiechu