Zacznijmy coś wspólnie!

Wy zaczniecie tak długo już sobie obiecywaną zabawę z angielskim. Bo przecież wiele potraficie, coś tam gdzieś świta albo właśnie nie pamiętacie już nic a chcielibyście się nauczyć. Dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i poświęcić 20 min dziennie na zabawę angielskim z własnym dzieckiem?

My, z kolei, w końcu zaczniemy wam w tym pomagać. I same coś z tego weźmiemy dla siebie. Całe to szewc bez butów chodzi niestety sprawdza się w naszym przypadku. Dlatego zaczynamy zabawę z naszymi dzieciakami a wy nam w tym towarzyszycie!

Jak to będzie działać? Tu na naszej stronie w zakładce DLA RODZICÓW będziemy publikować krótkie wpisy z podpowiedziami na fajne zabawy językowe, które z łatwością wpleciecie w swój napięty plan dnia. Dodatkowo zapraszamy na naszego Instagrama gdzie również będziemy dzielić się wiedzą. Pokażemy jak bawić się przy śniadaniu, w samochodzie, podczas ubierania się czy mycia zębów (bo wasze pociechy myją, prawda? :P). Chcemy się namęczyć żebyście wy nie musieli. Łatwo i przyjemnie, w czasie, który i tak już macie zagospodarowany. Nie będziemy wam dokładać obowiązków. Przeciwnie chcemy wam dać poczucie fajnie spędzonego czasu.

Dzieciaki wam podziękują za te kilka lat. A wtedy wy podziękujecie nam.

Teraz do roboty😊

Pobierzcie nasz pierwszy arkusz przygotowany specjalnie z myślą o jesiennych spacerach. W pliku znajdziecie instrukcję. Have fun!

Kategorie: Blog