ZANURZENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Zajęcia prowadzone są od A do Z w języku angielskim. Nasze szkolne “starszaki” szybko orientują się, że bez pracy włożonej w zajęcia niewiele da się tu “załatwić”. Jednocześnie podkreślamy rolę języka angielskiego jako bardzo przydatnego narzędzia komunikacyjnego. Wspieramy poczucie własnej wartości, szczególnie w grupie nastolatków, tak aby każde dziecko zamiast zwyczajowego “nie umiem” uwierzyło, że także ono może bez większych problemów porozumieć się po angielsku.

METODA KOMUNIKACYJNA

Stawiamy sobie za cel aby nasi uczniowie byli kompetentnymi użytkownikami języka angielskiego, co w praktyce oznacza, że potrafią komunikować treści adekwatne do poziomu nauczania. Głównym narzędziem stosowanym przez naszych lektorów jest metoda komunikacyjna, która umożliwia uczniom porozumienia się w różnych, życiowych sytuacjach np. w restauracji, sklepie czy na lotnisku.

PODRĘCZNIKI NATIONAL GEOGRAPHIC

W naszym podejściu do nauczania języka angielskiego oraz metod, które wybieramy w trakcie zajęć wspierają nas podręczniki National Geographic Learning, które wykorzystują naturalną ciekawość uczniów, bazują na autentycznych materiałach i są dedykowane szkołom językowym stawiającym przede wszystkim na skuteczną komunikację. A także są bardzo atrakcyjne wizualnie.

RADOSNA, PEŁNA EMPATII EDUKACJA

W M&M Językowym Domu wierzymy, że dzieci mogą czerpać czystą przyjemność z samego faktu odkrywania, doświadczania i przyswajania nowych treści. Dlatego otoczenie oraz atmosfera jaką kreujemy w naszych salach wspiera naturalną ciekawość, potrzebę sprawczości oraz wzmacnia poczucie własnej wartości. Dbamy o każdego ucznia oraz jego dobre samopoczucie – a to oznacza również kontrolowanie poziomu koncentracji naszych młodych kursantów. Wykorzystujemy czas spędzony wspólnie w stu procentach.