Lato to czas, który pachnie nowymi możliwościami. Natura, beztroska, wolność, to tylko niektóre polskie słowa, które dla nas są synonimami czasu wolnego od zajęć szkolnych. Czy jednak jest to okres kiedy dzieci niczego się nie uczą? Naszym zdaniem wręcz przeciwnie! Obok mnóstwa umiejętności społecznych i interpersonalnych, które dzieci mają szansę opanować podczas codziennych domowych interakcji to niekończące się wędrówki, spacery czy zwykłe obcowanie z naturą są edukacyjne same w sobie.

MOTYWUJĄCE CELE

Jeśli jednak jesteś zadaniowcem i lubisz widzieć celowość podejmowanych przez siebie kroków mamy coś dla Ciebie i Twojego malucha. Letnia lista, którą możecie zabrać na swoje wakacyjne wojaże a dzięki niej przemycić parę angielskich słówek. Bo kto powiedział, że relaks na łonie natury wyklucza kreatywne zabawy po angielsku?

Letnia lista to nasza propozycja angażującej zabawy po angielsku.

ZABAWY PO ANGIELSKU

Zadanie jest proste; wystarczy, pobrać naszą listę a następnie ją wydrukować. Co dalej? Jedynie rozglądać się uważnie dookoła! I zaznaczać rzeczy z listy, które uda wam się zobaczyć podczas spaceru. A w trakcie kilkukrotnie powtarzać słówka. Tylko i aż tyle.

Radosna edukacja językowa to nasze motto. Stosujemy je nie tylko podczas zajęć ale także w domu, starając się uczynić zdobywanie wiedzy nagrodą i atrakcją samą w sobie. Chcemy też ułatwić to zadanie Tobie. Dlatego zaglądaj do nas regularnie, będziemy wspierać Cię w waszej przygodzie z angielskim.

A jeżeli nabierzesz ochoty na kolejne zabawy po angielsku kliknij tutaj i pobierz arkusz, który zamieni wasz kolejny „zwykły” spacer w przygodę.

Kategorie: Blog